Powiedz STOP oklepanym prezentom na Dzień Chłopaka

Wrzesień 24, 2018 w IT 0 G-DATA-palyer-playing-console_blog

Kolejna poduszka z napisem „najlepszy chłopak na świecie”, bombonierka czy kubek? Chyba wszyscy mamy już dość tego rodzaju oklepanych pomysłów na prezent, jakie pojawiają się w sklepach przed Dniem Chłopaka. Dlatego przedstawiamy TOP 5 oryginalnych prezentów na tę okazję.

Jeżeli zdecydujemy się nie stawiać na kiczowate gadżety, to pojawia się pytanie: no to na co? Dzisiejsze standardy nieco się zmieniły, ceni się prezenty oryginalne, kreatywne, aktywizujące. Dzień Chłopaka to idealna okazja, by puścić nieco, wodzę fantazji i sprawić naszemu mężczyźnie prezent, którego zdecydowanie by się nie spodziewał. Ważne jednak, żeby w dalszym ciągu było to zgodne z jego zainteresowaniami, a te jak wiemy, w dzisiejszych czasach potrafią być bardzo różnorodne. A zatem nasze TOP 5:

Jak widać, inspiracji na prezent jest wiele. Można wybierać spośród tych rzeczowych, jak i aktywizujących naszego mężczyznę. Każda z propozycji jest inna i oryginalna, ale przede wszystkim może być zindywidualizowana. Zależnie od zainteresowań możemy wybierać różne propozycje. Co jest jednak najważniejsze? Pamiętajcie — niech prezent coś znaczy, powyższe przykłady są w znaczny sposób powiązane z zainteresowaniami Panów, a te jak wiemy, dość się zmieniły w ostatnim czasie. Nie każdy już teraz jest fanem, tylko np. piłki nożnej. Męskie hobby teraz może być naprawdę różnorodne, dlatego prezent na Dzień Chłopaka powinien być równie różny od tych tradycyjnych, przewidywalnych. A co najważniejsze, taki upominek powinien być praktyczny, przydatny, w końcu Panowie cenią funkcyjność.

To wszystko w naszym dzisiejszym zestawieniu. Mamy nadzieję, że któraś z naszych podpowiedzi zainspiruje was, do tego, że tegoroczny upominek z okazji Dnia Chłopaka nie będzie poduszką czy breloczkiem.

 

Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Follow @gdatapl