II edycja kampanii Klikaj Bezpiecznie rozstrzygnięta!

Czerwiec 13, 2019 w Bezpieczeństwo 0 wyniki_konkursu (1)

II edycja ogólnopolskiego konkursu Klikaj Bezpiecznie dobiegła końca. Podczas przygotowanych wyzwań, dzieci po raz kolejny musiały wykazać się niemałą wiedzą. Nauczyciele kilkudziesięciu szkół zaangażowali się w przekazanie uczniom niezbędnych informacji o tym, jak zachować bezpieczeństwo w sieci.

Tegoroczną edycję, pomimo napotkanych podczas jej trwania przeszkód, uznajemy za udaną. Co jednak ważne, kampania Klikaj Bezpiecznie nie jest jedynie konkursem, w którym oferowane są nagrody dla dzieci, szkół i nauczycieli. Ma ona przede wszystkim ma charakter edukacyjny.

Po obejrzeniu przygotowanych prac jesteśmy dumni, że rozwijamy świadomość bezpiecznego korzystania z Internetu wśród setek dzieci. – mówi Robert Dziemianko z G DATA.

Jak przyznaje zespół G DATA, trudno jest wybrać jednego zwycięzcę spośród tylu szkół:

Prace, tak jak zresztą w tamtym roku, są naprawdę zachwycające. Cieszy nas, że uczniowie włożyli w ich wykonanie tyle pracy, widać spore zaangażowanie.

Wśród uczestników pojawiły się zarówno szkoły, które startowały w pierwszej edycji konkursu, jak i te, które spróbowały swoich sił w konkursie po raz pierwszy. Bardzo cieszy fakt, że konkurs, jak i cała kampania docierają do coraz szerszego grona.

Serdecznie gratulujemy zajęcia pierwszego miejsca, wybranej przez nas Szkole Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie – zespołowi czwartemu. Nie pozostajemy jedynie przy tym wyborze. Dodatkowo chcielibyśmy wyróżnić Szkołę Podstawową w Pilczycy.

W tym roku nagrody II edycji Klikaj Bezpiecznie trafią właśnie do tej szkoły!

Zachęcamy do wzięcia udziału w przygotowanej przez zwycięski zespół grze:

https://scratch.mit.edu/projects/288856216/fullscreen/

Wszystkim szkołom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. :)

Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Follow @gdatapl