Bezpieczne korzystanie z publicznych sieci Wi-Fi w systemie iOS

Opcjonalny moduł VPN dla rozwiązania G DATA Mobile Internet Security for iOS jest już dostępny.

Z publicznych sieci Wi-Fi – dostępnych w kawiarniach, na lotniskach lub w hotelach – korzysta obecnie duże grono osób. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość szybkiego dostępu do wielu treści, jednak są przy tym narażeni na znaczne ryzyko. Cyberprzestępcy mogą wykorzystywać otwarte sieci, aby uzyskiwać dostęp do wiadomości e-mail lub wykradać dane dostępowe. Opcjonalny moduł VPN zintegrowany z rozwiązaniem G DATA Mobile Internet Security potrafi jednak chronić naszą cyfrową tożsamość. Dzięki niemu wszystkie działania podejmowane w sieci są szyfrowane i pozostają poza zasięgiem potencjalnych szpiegów. Bezpieczniejsze staje się również korzystanie z banków i sklepów za pośrednictwem publicznych sieci. Klienci posiadający już rozwiązanie G DATA Mobile Internet Security mogą uzupełnić je o nowy moduł, dokonując zakupu z poziomu aplikacji.

Kup79,95 PLNG DATA MOBILE INTERNET SECURITY FOR ANDROID

„Z punktu widzenia użytkowników korzystanie z sieci publicznych wiąże się z ryzykiem przejęcia wrażliwych danych – takich jak hasła do sklepów internetowych i skrzynek poczty e-mail” – wyjaśnia Tim Berghoff, Security Evangelist firmy G DATA. „Każdy, kto chce bezpiecznie i anonimowo surfować po sieci, powinien stosować rozwiązanie VPN, zdolne w niezawodny sposób chronić jego tożsamość i transmisję danych.”

Jak działa G DATA VPN?

Moduł VPN zintegrowany z rozwiązaniem G DATA Mobile Internet Security szyfruje cały ruch internetowy – na całym świecie i w każdej sieci Wi-Fi. Wirtualna sieć prywatna tworzy bezpieczny tunel, który nie tylko chroni cyfrową tożsamość użytkownika, lecz także blokuje przestępcom dostęp do danych. Dane osobowe są skutecznie chronione przez bezpieczne serwery. Moduł G DATA VPN jest zintegrowany z oprogramowaniem, dzięki czemu użytkownicy nie muszą korzystać z osobnej aplikacji, aby chronić swoją prywatność w publicznych sieciach.

Najważniejsze cechy nowego modułu G DATA VPN

  • Szyfrowanie wszystkich danych przychodzących i wychodzących
  • Brak limitu ruchu sieciowego
  • Automatyczne lub ręczne łączenie z serwerami VPN w 32 krajach, m.in. w USA, Południowej Afryce i Japonii
  • Kompresja połączeń HTTP dla zmniejszenia objętości przesyłanych danych

Ceny i dostępność

Klienci posiadający rozwiązanie G DATA Mobile Internet Security na swoich smartfonach lub tabletach mogą korzystać z opcjonalnego modułu VPN za 2,99 € miesięcznie lub 29,99 € rocznie.

Kup79,95 PLNG DATA MOBILE INTERNET SECURITY FOR ANDROID

Może Ci się spodobać

Komentarze są wyłączone.

Więcej w:Rada na wirusy