G DATA Mobile Security iOS

Nareszcie nadszedł długo wyczekiwany iOS 14, a razem z nim nowości. Tym razem firma Apple postawiła przede wszystkim na ochronę prywatności użytkowników. Gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo klientów, firmy muszą postawić na najlepsze rozwiązania. Dlatego wybierają program antywirusowy G DATA Mobile Security iOS.

Apple: nowy iPhone, nowy system operacyjny 

Apple nie zwalnia tempa – w Internecie już pojawiły się zapowiedzi nowego modelu iPhone’a. iPhone 12 ma być rewolucyjny, czerpiący z korzeni. Pierwowzorem wyglądu miał być jego młodszy brat – iPhone 4. Zanim jednak najnowszy smartfon pojawi się na rynku, firma Apple przygotowała nowy system operacyjny iOS 14. Aktualizacja weszła w życie na początku drugiej połowy września. Twórcy postawili na zwiększoną wygodę użytkowania, jednak główne skrzypce gra ochrona prywatności. iPhone i iPad jeszcze nigdy nie były tak bezpieczne. 

Bezpieczeństwo i ochrona prywatności w firmie

Prywatność użytkowników jest bezcenną wartością wszystkich spółek. Przebiegli hakerzy nieustannie czają się na dane poufne, a tych firmowe serwery mają na pęczki. Dlatego niezbędny jest im dobry program antywirusowy. Sprzęt Apple z najnowszym systemem iOS 14 w połączeniu z kompatybilnym antywirusem Mobile Security iOS tworzą dla firmy najbezpieczniejszą kombinację. Nowoczesny system operacyjny dba o prywatność użytkowników a antywirus G DATA Mobile Security iOS wspomaga go i nie odstępuje go na krok. Za sprawą takiego działania każdy iPhone i iPad Apple zyskuje podwójną ochronę a firma nie musi martwić się wyciekiem danych.

Najważniejsze funkcjonalności Apple iOS 14

Najnowszy system operacyjny Apple iOS 14 jeszcze skuteczniej ogranicza dostęp do poufnych danych klientów. Dzieje się tak za sprawą weryfikacji słabych, zbyt łatwych do odgadnięcia haseł. Oprócz tego blokuje niepożądanym aplikacjom dostęp do kamery, mikrofonu i plików, takich jak zdjęcia czy filmy wideo. Stale monitoruje działanie aplikacji i wychwytuje podejrzane zachowania. Również korzystanie z przeglądarki staje się bezpieczne – system operacyjny Apple iOS 14 tworzy raporty przeglądanych witryn internetowych. Ogranicza też udostępnianie lokalizacji iPhone’a czy iPad’a. W skrócie robi wszystko, by maksymalnie zwiększyć prywatność użytkownika. A pomóc może mu w tym antywirus G DATA Mobile Security iOS, skierowany głównie do firm używających sprzętu Apple.

Kompatybilny program antywirusowy: antywirus Mobile Security iOS

Chociaż system operacyjny iOS stał się wyjątkowo bezpieczny, warto zapewnić mu dodatkową ochronę. Firmy gromadzące ogromne ilości informacji o swoich klientach szczególnie muszą strzec się ataków cyberprzestępców i chronić delikatne dane zgodnie z własną polityką bezpieczeństwa. Program antywirusowy Mobile Security iOS wspomaga system operacyjny Apple tak, by żaden biznesowy iPhone ani iPad nie stał się zakładnikiem hakerów. Oprócz działań zapewnionych przez producenta iPhone’a, antywirus G DATA Mobile Security iOS wzbogaca system iSprzętu o dodatkowe funkcje. Samodzielnie przeprowadza analizy bezpieczeństwa i skutecznie chroni przed atakami phishingowymi, a więc kradzieżą danych i pieniędzy. Posiada też pożyteczny skaner kodów QR, filtrujący ich zawartość. Dzięki takiej barierze firmowym urządzeniom Apple nie grozi atak ze strony szkodliwych wirusów i szpiegów. Dodatkowo w przypadku zgubienia iPhone czy iPad nadaje głośny sygnał dźwiękowy i określa swoją lokalizację a odnalezienie go przestaje być problemem. 

Prywatność na najwyższym poziomie z iOS 14 i Mobile Security iOS

Kombinacja tych dwóch instrumentów tworzy niezniszczalną tarczę dla urządzeń Apple. Wzajemnie się uzupełniają i harmonijnie współgrają ze sobą. Automatyczna aktualizacja iOS 14 już pojawiła się na rynku, a antywirus G DATA jest dziecinnie łatwy w instalacji. Dane klientów biznesowych jeszcze nigdy nie były tak dobrze chronione. A niecierpliwym i głodnym nowości pozostaje czekać na rewolucyjny iPhone 12. 

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  1. […] poznać co najmniej kilka gorących nowości. Wśród nich znajdą się między innymi aktualizacja iOS 14 i App Tracking Transparency, czyli przejrzystość śledzenia aplikacji. Najnowsza funkcja […]

Komentarze są wyłączone.

Więcej w:Rada na wirusy