Przeczytaj ten post w ciągu 5 minut.

Któż z nas nie pamięta z dzieciństwa wszelkiego rodzaju zakładów lub wyzwań? Nie zeskoczysz z huśtawki, kto pierwszy do śmietnika i wiele, wiele innych zapomnianych dyscyplin, które nigdy już nie będą olimpijskimi. Czasy się zmieniły. Na podwórkach jakby mniej dzieci, ale wyzwania mają się dobrze. Spytacie gdzie? Odpowiedź jest prosta, w internecie.

Dzieciaki i młodzież przeniosły się z tym specyficznym rodzajem rywalizacji do sieci. Na podwórku ich wyczyny mogła zobaczyć jedynie najbliższa paczka oraz ewentualnie jakiś zagubiony chłopak z sąsiedniego podwórka. Dziś dzięki sieci nawet najgłupsze wyzwania może zobaczyć cały świat! A dziś, tak jak w przeszłości chodzi tylko i wyłącznie o fejm.

Lista wyzwań, które krążą realnie w polskim internecie oraz tych, które znalazły kilku naśladowców w krajach anglosaskich i wciąż czekają na dotarcie nad Wisłę jest zatrważająca. Poniżej kilka najbardziej reprezentatywnych przypadków, które pozwolą wam zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi.

Wyzwanie piwne
Polega na wypiciu jednym duszkiem całej puszki piwa i nominowaniu 3 kolejnych osób do tego jakże potrzebnego i rozwijającego zadania.

artykul-wyzywam-cie-1

Choking game
Znane wśród amatorów ekstremalnych doznań podduszanie. Pozwala wprowadzić się w pewien rodzaj euforii, na szczęście w Polsce nie rozpropagowane.

Kup79,95 PLNG DATA INTERNET SECURITY FOR ANDROID

artykul-wyzywam-cie-2

Game of 72
Dawny gigant. Znajomi wyzywają się do przeprowadzenia 72 godzinnej ucieczki z domu rodzinnego.

artykul-wyzywam-cie-3

#beechallange
USA to dziwny kraj. Młode dziewczyny zakładają biustonosze na głowę i w takim nakryciu robią sobie zdjęcia topless. W zamyśle autora miało to przypominać pszczołę.

artykul-wyzywam-cie-4

Wyzwanie ognia
Chyba najbardziej niebezpieczne i ekstremalne. Polega na oblaniu się łatwopalną cieczą w pobliżu prysznica lub wanny. Następnie wyzwany podpala się i natychmiast wskakuje pod bieżącą wodę gasząc pożar na sowim własnym ciele. Kolejny raz USA.

artykul-wyzywam-cie-5

Kup98,97 PLNG DATA INTERNET SECURITY

Może Ci się spodobać

Komentarze są wyłączone.

Więcej w:Porady