Para

Współczesne pary każdego dnia mierzą się z wyzwaniami. Nic w tym dziwnego – klasyki literatury od lat uczą nas, że miłość popycha do szalonych czynów. W dobie Internetu szczególnie trudno jest zachować prywatność. Czy miłość zawsze oznacza bezgraniczne zaufanie? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części artykułu. 

Prywatność par w sieci

Media społecznościowe odgrywają ważną rolę w życiach wielu współczesnych par. Profil na Facebooku czy Instagramie jest dla nich miejscem, gdzie mogą pochwalić się swoją miłością. Mówi się jednak, że nic nie trwa wiecznie. A jednak! Co raz zostanie wrzucone do Internetu, na zawsze w nim pozostanie. Dlatego zanim zdecydujesz się na dodanie kolejnej fotki ze wspólnych wakacji, zastanów się, czy na pewno tego chcesz.

Miłość kontra prywatność

W świecie technologii zachowanie prywatności jest szczególnie trudne. I choć tyle mówi się o walce z hakerami, to jak postępować w stosunku do najbliższych? Ufać bezgranicznie, czy może chować sekrety? Podpowiadamy – oto kilka rzeczy, których lepiej nie robić nawet z partnerem:

  • Nie dzielcie ze sobą prywatnych kont bankowych

Wspólne konto w banku to Wasza wspólna sprawa. Kiedy jednak zdecydujecie się na zachowanie prywatności, nie dzielcie ze sobą dostępu do kont. Jeśli ktoś bliski postanowi zniknąć, przynajmniej masz pewność, że bez Twoich pieniędzy.

  • Nie ufajcie swoim linkom

Czasami wystarczy jedno kliknięcie, by wirus rozesłał linki wszystkim Twoim znajomym. Nie klikaj w nie bezmyślnie, nawet jeśli wychodzą z zaufanego źródła. Nawet ukochana osoba może paść ofiarą hakera.

  • Nie chwalcie się prywatnymi zdjęciami

Afera Celebgate pokazała, że prywatne zdjęcia (nie tylko gwiazd) mogą zostać wykradzione, nawet jeśli nie zostały nigdzie udostępnione. Dodatkowo rozsyłając fotki ryzykujesz, że przypadkowo trafią nie do tej osoby. Ups!

  • Nie wierzcie we wszystko, co przeczytacie

Internet jest pełen fake newsów. Może się zdarzyć, że po przeczytaniu kilku artykułów poczujesz się ekspertem w danej dziedzinie. Co więcej – zapragniesz szerzyć tę wiedzę! Czy warto ryzykować kłótnią? Odpowiedź nasuwa się sama.

Jak zabezpieczają się pary

Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami. W G DATA wierzymy, że szczęścia również! Dlatego stworzyliśmy dla Was licencję dwustanowiskową. Antywirusy G DATA to pewność, że nikt Wam nie nie przeszkodzi w bezpiecznym surfowaniu. Zapomnijcie o istnieniu hakerów! Pary zabezpieczają się z G DATA – zabezpiecz się i Ty.

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  1. […] jest, by nie ufać bezgranicznie nowo poznanym osobom (o bezgranicznym zaufaniu pisaliśmy już tutaj). Z jednej strony profil bez żadnych zdjęć i informacji powinien wzbudzić Twoje podejrzenia. Z […]

Komentarze są wyłączone.