Kolejna poduszka z napisem „najlepszy chłopak na świecie”, bombonierka czy kubek? Chyba wszyscy mamy już dość tego rodzaju oklepanych pomysłów na prezent, jakie pojawiają się w sklepach przed Dniem Chłopaka. Dlatego przedstawiamy TOP 5 oryginalnych prezentów na tę okazję.

Jeżeli zdecydujemy się nie stawiać na kiczowate gadżety, to pojawia się pytanie: no to na co? Dzisiejsze standardy nieco się zmieniły, ceni się prezenty oryginalne, kreatywne, aktywizujące. Dzień Chłopaka to idealna okazja, by puścić nieco, wodzę fantazji i sprawić naszemu mężczyźnie prezent, którego zdecydowanie by się nie spodziewał. Ważne jednak, żeby w dalszym ciągu było to zgodne z jego zainteresowaniami, a te jak wiemy, w dzisiejszych czasach potrafią być bardzo różnorodne. A zatem nasze TOP 5:

  • Przejazd wymarzonym samochodem — który z mężczyzn nie marzy, żeby wsiąść za kierownicę swojej upragnionej bryki? Zresztą pewnie i wiele pań, chętnie skorzystałoby z takiego prezentu.
  • Wejście do escape roomu — modna forma rozrywki, łącząca przygodę z dużą dawką adrenaliny. Pokój zagadek przyniesie na pewno niezapomniane przeżycia, a co najlepsze udział w tej zabawie, może wziąć nawet cała grupa znajomych.
  • Dla komputerowych geeków — sprzęt do grania: myszka, klawiatura, pad, kierownica. Do tego zabezpieczenie w postaci oprogramowania antywirusowego (np. G DATA) i Twój “komputerowiec” będzie mógł spokojnie przebywać w świecie wirtualnym. Jeżeli mężczyzna jest fanem gier, na pewno ucieszy się z takiego upominku i go doceni.
  • Pomoce rozwijające pasje — dla początkujących kucharzy, idealny może okazać się zestaw profesjonalnych noży, graficy mogą pokochać tablet do rysowania. Sportowcy na pewno będą wdzięczni za coś, co odciąży nieco ich budżet: karnet na siłownię czy zestaw suplementów diety, a wielbicieli kawy, ucieszy zestaw do parzenia lub ziarna egzotycznej odmiany.
  • Coś ekstremalnego — skok na bungee albo ze spadochronem. Fani adrenaliny będą zachwyceni. Nurkowanie? Survivalowa noc w lesie? Tunel aerodynamiczny? Pomysłów jest naprawdę dużo.

Jak widać, inspiracji na prezent jest wiele. Można wybierać spośród tych rzeczowych, jak i aktywizujących naszego mężczyznę. Każda z propozycji jest inna i oryginalna, ale przede wszystkim może być zindywidualizowana. Zależnie od zainteresowań możemy wybierać różne propozycje. Co jest jednak najważniejsze? Pamiętajcie — niech prezent coś znaczy, powyższe przykłady są w znaczny sposób powiązane z zainteresowaniami Panów, a te jak wiemy, dość się zmieniły w ostatnim czasie. Nie każdy już teraz jest fanem, tylko np. piłki nożnej. Męskie hobby teraz może być naprawdę różnorodne, dlatego prezent na Dzień Chłopaka powinien być równie różny od tych tradycyjnych, przewidywalnych. A co najważniejsze, taki upominek powinien być praktyczny, przydatny, w końcu Panowie cenią funkcyjność.

To wszystko w naszym dzisiejszym zestawieniu. Mamy nadzieję, że któraś z naszych podpowiedzi zainspiruje was, do tego, że tegoroczny upominek z okazji Dnia Chłopaka nie będzie poduszką czy breloczkiem.

 

Może Ci się spodobać

Komentarze są wyłączone.